ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER REFERANSLAR FOTO GALERİ SERTİFİKALAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM ÜRÜN SEÇİM PROGRAMI
 
HAKKIMIZDA : FİRMA PROFİLİ
1987 yılından beri ısı değiştiricileri ile ilgili imalat yapan KONUK ISI, 2006 yılında başladığı Kondenser-Evaporatör üretimi konusunda hızlı bir büyüme sağlamıştır. “Hedefe odaklanmak, başarıya giden yolda en önemli adımdır” ilkesi ile hareket eden KONUK ISI, bu büyümenin artarak devam ettirilmesi için Kondenser-Evaporatör bölümünü kendi bünyesinden ayırarak 1 Mayıs 2008 tarihi itibari ile KONTHERM KONDENSER EVAPORATÖR SANAYİ ve TİCARET A.Ş adlı yeni bir firma kurmuştur.
 
Bugün 4000 m² kapalı alanda 70 kişilik bir ekiple üretimine devam eden KONTHERM, KONUK ISI’nın sahip olduğu bilgi birikimi ve saygınlık sayesinde, sektördeki öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Daha iyisinin en iyi kadro ile yapılacağına inanan KONUK ISI, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde istihdama önem vermiş ve Kondenser-Evaporatör üretimine başladığı günden itibaren yeterli bilgi ve deneyime sahip teknik bir kadro oluşturmaya çaba sarf etmiştir. KONTHERM, oluşan bu teknik kadro sayesinde, sürekli kendini geliştirip yenilikler yaratarak, yoluna devam etmektedir.
« Geri
Adres: İkitelli O.S.B Giyim Sanatkârları Sanayi Sitesi 2.Ada A Blok No:206 34306 Başakşehir/ İSTANBUL |  Tel:+90 212 671 89 39  |  Faks: +90 212 671 81 21  |  E-Mail: info@kontherm.com
KONTHERM © 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Web Design Grimor